سیستم های ویدئویی

شرکت رسانه رایانه فراز از جمله شرکتهای پیشرو در زمینه مهندسی صدا و تصویر دیجیتال می باشد. این شرکت با بهره مندی از تجارب با ارزش در رابطه با فنون صــدا و تصــویر و انجام مراحل مختلف تحقیق و توسعه ، عرضه کننده محصولات و راه حل های نوین مبتنی بر فن آوری های انفورماتیک برای کاربردهای رســــانه ای است، تا ضمن شناخت با آخرین دست آوردهای علمی، پاسخگوی نیازهای متنوعی باشـــد که از طریق ارائه محصولات متنوع برآورده خواهند شد.

General3

از جمله فعالیت های مهم شرکت رسانه رایانه فراز، تحقیق و تولید سیستمهای مختلف مورد نیاز در چرخه ویدیویی برای ضبط ،پخش ، مدیریت و آرشیو صدا وتصویر می باشد ،که با تکیه بر آخرین دست آوردهای صنایع انفورماتیک بصورت مجموعه ای متشکل از سخت افزار و نرم افزار طراحی و پیاده سازی شده است.

این مجموعه که بنام آرزین ثبت شده است ، متشکل از چند محصول متنوع می باشد که در ابعاد مختلف و با قابلیتهای متنوع در بخشهای  مرتبط با امور تولید و پخش صدا و تصویر کاربرد دارند. 

محصولات تولیدی شرکت فراز کام دائماً در مسیر توسعه و پیشرفت قرار داشته و علاوه بر افزایش کیفی آنها تنوع در شکل و کاربرد سیستمها نیز در حال گسترش می باشد.